Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop ile Basit Manipülasyon Çalışmaları Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, günümüzde internet sayfalarında, forumlarda veya reklamlarda karşılaştığımız Photoshop yardımı ile yapılan basit manipülasyonlar ile ilgili detaylar anlattım. Eğitim seti içeriğinde, görseli zemininden ayırmak (dekupe yapmak), farklı materyaller eklemek, renk düzenlemeleri yapmak, fırça ile detayların oluşturulması konularından bahsettim. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, Photoshop programını kullanarak manipülasyon çalışmalarının basit ve kolay bir şekilde nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Basit, Manipülasyon, Çalışmaları, Boya, görselini, eklemek, #3 bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Basit Manipülasyon Çalışmaları eğitim setinde yer alan Boya görselini eklemek #3 video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Basit Manipülasyon Çalışmaları Eğitim İçeriği

Photoshop ile Basit Manipülasyon Çalışmaları Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Basit Manipülasyon Çalışmaları eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.