Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop ile Eski Fotoğraf Efektleri Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, çekilen dijital fotoğrafları Photoshop yardımı ile eski deforme olmuş fotoğraflara kolay bir şekilde nasıl dönüştürüleceği hakkında tüm detayları bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; ton ve renk düzenlemeleri, siyah-beyaz kullanımı, ışık ve kontrast düzenlemeleri, blur efektleri, fotoğraf süslemeleri, Blend modlar ile deforme olmuş dokularının kaynaştırılması ile ilgili detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Photoshop ile çektiğiniz dijital fotoğraflardan, siyah beyaz, sepya veya rengi solmuş ve yıpranmış eski fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Eski, Fotoğraf, Efektleri, Oluşturmak, Adobe, Paper, Texture, Pro, panelini, ile, eskitme, fotoğraf, oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Eski Fotoğraf Efektleri Oluşturmak eğitim setinde yer alan Adobe Paper Texture Pro panelini ile eskitme fotoğraf oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Eski Fotoğraf Efektleri Oluşturmak Eğitim İçeriği

Photoshop ile Eski Fotoğraf Efektleri Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Eski Fotoğraf Efektleri Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.