1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Photoshop ile Fotoğrafları Kara Kalem Çizime Dönüştürmek Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, fotoğrafları Photoshop yardımı ile kara kalem çizime nasıl dönüştüreceğiniz hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; fotoğrafları siyah-beyaza dönüştürmek, invert ile renkleri tersine çevirmek, blend mod uygulamak, bulanıklaştırma ve akıllı filtre uygulamak, ışık düzenlemesi yapmak, çizimi renklendirmek ve doku oluşturulması gibi detayları bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, çekmiş olduğunuz fotoğrafları Photoshop ile kara kalem çizimlere dönüştürerek, farklı çalışmalar ortaya çıkartabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Fotoğrafları, Kara, Kalem, Çizime, Dönüştürmek, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Fotoğrafları Kara Kalem Çizime Dönüştürmek eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Fotoğrafları Kara Kalem Çizime Dönüştürmek Eğitim İçeriği

Photoshop ile Fotoğrafları Kara Kalem Çizime Dönüştürmek Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Fotoğrafları Kara Kalem Çizime Dönüştürmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.