Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop ile Fotosfer (photosphere) Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere, Photoshop ile fotoğraflarınızı Fotosfer’e (photosphere) yani küçük gezegenlere nasıl dönüştürüleceği hakkında detayları anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, Fotosfer ile ilgili örnek uygulamaların incelenmesi, filtre uygulanması, çalışma alanını düzenlemek, kaynaştırma işlemi yapmak, doku taşıma işleminin yapılması, transform aracı ile ilgili detaylı düzenlemenin nasıl yapıldığı hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Photoshop ile çekmiş olduğunuz fotoğrafları eğlenceli karelere dönüştürebilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Fotosfer, (photosphere), Oluşturmak, Örnek, #1 bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Fotosfer (photosphere) Oluşturmak eğitim setinde yer alan Örnek #1 video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Fotosfer (photosphere) Oluşturmak Eğitim İçeriği

Photoshop ile Fotosfer (photosphere) Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Fotosfer (photosphere) Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.