Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop ile Perili Ev Manipülasyonu Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Photoshop programının özelliklerini kullanarak normal bir evin manipülasyon ile ürkütücü bir perili eve nasıl dönüştürüleceği hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde, dekupe yapmak, görselleri bir araya getirmek, renk ve ışık düzenlemeleri yapmak, Gradient aracı ve fırça kullanarak sis oluşturmak, fırça ile gölgelendirme yapmak, ışık etkisinin oluşturulması ve fotoğrafta genel renklendirmenin nasıl yapıldığı hakkında detayları bulabilirsiniz Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, Photoshop programını kullanarak gördüğümüz ev manipülasyon işlemlerinin ne kadar kolay bir şekilde oluşturulduğunu öğreneceksiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Perili, Ev, Manipülasyonu, Ağaçlar, eklemek, ve, renk, düzenlemesi, yapmak bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Perili Ev Manipülasyonu eğitim setinde yer alan Ağaçlar eklemek ve renk düzenlemesi yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Perili Ev Manipülasyonu Eğitim İçeriği

Photoshop ile Perili Ev Manipülasyonu Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Perili Ev Manipülasyonu eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.