Photoshop ile Sel Efekti (flood plugin) Oluşturmak

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Photoshop ile Sel Efekti (flood plugin) Oluşturmak Eğitim Seti

Bu eğitim setinde, Photoshop’ta plugin kullanarak fotoğraflarınızda manipülasyon işlemlerinin nasıl yapılacağı hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; Mac ve Windows işletim sistemlerde plugin kurulumu, flood plugin’in kullanımı ve örnek bir uygulama ile ayarlama yapmak, renk değiştirme işlemi, gölge kullanımı, ışık efekti uygulamak, hazır fırça kullanımı gibi konular hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, Photoshop’ta plugin kullanımı hakkında bilgi sahibi olabilir ve eğitim setindeki flood plugini ile yaratıcı işler yapabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Sel Efekti (flood plugin) Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.359+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.