Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop ile Sel Efekti (flood plugin) Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Photoshop’da plugin kullanarak fotoğraflarınızda manipülasyon işlemlerinin nasıl yapılacağı hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; Mac ve Windows işletim sistemlerde plugin kurulumu, flood plugin’in kullanımı ve örnek bir uygulama ile ayarlama yapmak, renk değiştirme işlemi, gölge kullanımı, ışık efekti uygulamak, hazır fırça kullanımı gibi konular hakkında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Photoshop’da plugin kullanımı hakkında bilgi sahibi olabilir ve eğitim setindeki flood plugini ile yaratıcı işler yapabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Sel, Efekti, (flood, plugin), Oluşturmak, Son, düzenleme, işlemleri, yapmak bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Sel Efekti (flood plugin) Oluşturmak eğitim setinde yer alan Son düzenleme işlemleri yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Sel Efekti (flood plugin) Oluşturmak Eğitim İçeriği

Photoshop ile Sel Efekti (flood plugin) Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Sel Efekti (flood plugin) Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.