Photoshop ile Vücut Manipülasyon (Body Retouch) İşlemleri

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL
1x
0.75x 1.0x 1.25x 1.5x

Photoshop ile Vücut Manipülasyon (Body Retouch) İşlemleri Eğitim Seti

Bu eğitim setinde, Photoshop’un Liquify paneli ile vücut manipulasyonları nasıl yapıldığı ve detayları anlatılmıştır. Liquify panelini kullanarak yüz, vücut, kollar ve bacakları düzenleyebilirsiniz. Bu eğitim setinde, Photoshop ile Liquify paneli kullanımı, liquify paneli ve advanced mod ile gelen araçların ve gelişmiş ayarlarının kullanımı, maske kullanımı ve örnek uygulamalar ile neler yapılabileceği hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.Bu eğitim setini izledikten sonra sizlerde çektiğiniz model fotoğraflarında liquify işlemlerini kullanarak daha etkili sonuçlar ortaya çıkartabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Vücut Manipülasyon (Body Retouch) İşlemleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.266+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.