Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop ile Yağmur Efekti Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Photoshop programının ileri tekniklerini kullanarak efektif bir şekilde çekilen fotoğraflarda yağmur manipülasyonu ile ilgili detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde, dekupe işlemi, maske kullanımı, yağmur fırçası oluşturmak, suda yansımanın oluşturulması, renk düzenlemeleri ve far efekti konuları hakkında detaylardan bahsettim. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Photoshop bölümünde anlattım eğitim setlerinde teknikleri bir araya getirerek ve yaratıcılığınızı kullanarak harika sonuçlar alabilirisiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Yağmur, Efekti, Oluşturmak, Yağmur, fırçasını, oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Yağmur Efekti Oluşturmak eğitim setinde yer alan Yağmur fırçasını oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Yağmur Efekti Oluşturmak Eğitim İçeriği

Photoshop ile Yağmur Efekti Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Yağmur Efekti Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.