Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop ile Yaratıcı Blur Efektleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, fotoğraflarda yaratıcı efektler oluşturmak için Photoshop’ta kullanabileceğiniz Blur efektleri ve bu efektlerin detaylı kullanımı anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; Blur efektlerinin kullanımı, Blur efektlerinin yaratıcı şekilde nasıl kullanıldığı ve neler yapılabildiği, çekilen fotoğraflarda modeli ayırma işlemi, maske kullanarak Blur üzerinde düzenleme ve renk düzenleme konuları hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, Photoshop’un Blur efektlerini kullanarak fotoğraflarınızı daha yaratıcı ve enerjik hale getirebilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Yaratıcı, Blur, Efektleri, Layer'da, maske, ile, düzenleme, yapmak bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Yaratıcı Blur Efektleri eğitim setinde yer alan Layer'da maske ile düzenleme yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Yaratıcı Blur Efektleri Eğitim İçeriği

Photoshop ile Yaratıcı Blur Efektleri Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Yaratıcı Blur Efektleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.