Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop ile Yaratıcı Efektler ve Filtreler Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere Photoshop ile yapabileceğiniz yaratıcı efektler ve filtreler anlatılmıştır. Fotoğraf üzerinde deformasyonlar yapmak, basit ve ileri düzey efektler ile fotoğraf üzerinde farklı etkiler yaratmak ve fotoğraflarınıza farklı görünümler kazandırmak için bu eğitim setini mutlaka izleyin.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Yaratıcı, Efektler, ve, Filtreler, Solarize, efektin, kullanımı bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Yaratıcı Efektler ve Filtreler eğitim setinde yer alan Solarize efektin kullanımı video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Yaratıcı Efektler ve Filtreler Eğitim İçeriği

Photoshop ile Yaratıcı Efektler ve Filtreler Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Yaratıcı Efektler ve Filtreler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.