Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop Katman (Layer) Stilleri Kullanımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, en iyi fotoğraf düzenleme programlarından biri olan Photoshop’un layers panelinde bulunan katman stilleri anlatılmıştır. Katman stillerini kullanarak layerda bulunan nesneleri yada fotoğrafları farklı görünümlere dönüştürebilirsiniz. Katman stillerinde bulunan inner glow, inner shadow, stroke, color overlay ve diğer katman stillerini bu eğitim setinde öğrenebilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde katman stillerini kullanarak yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, Katman, (Layer), Stilleri, Kullanımı, Stroke, kullanımı bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop Katman (Layer) Stilleri Kullanımı eğitim setinde yer alan Stroke kullanımı video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop Katman (Layer) Stilleri Kullanımı Eğitim İçeriği

Photoshop Katman (Layer) Stilleri Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop Katman (Layer) Stilleri Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.