Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop’ta Rötuş ve Makyaj Teknikleri Eğitim Detayı

Bu eğitim seti ile çekmiş olduğunuz bir portre fotoğrafı rötuşlayarak en iyi düzeye getirebilir ve makyaj teknikleri ile fotoğraf çekimi öncesi yapılması gereken bir çok işlemi Photoshop ile gerçekleştirebilirsiniz. Photoshop konusunda ileri düzey teknikleri öğrenmek ve retouch işlemlerini kolaylıkla yapabilmek için bu eğitim setini seyretmelisiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop’ta, Rötuş, ve, Makyaj, Teknikleri, Yanaklara, allık, sürmek bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop’ta Rötuş ve Makyaj Teknikleri eğitim setinde yer alan Yanaklara allık sürmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop’ta Rötuş ve Makyaj Teknikleri Eğitim İçeriği

Photoshop’ta Rötuş ve Makyaj Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop’ta Rötuş ve Makyaj Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.