1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Photoshop'ta Video ve Animasyon Teknikleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, amatör veya profesyonel olarak çekmiş olduğunuz videoları Photoshop ile nasıl düzenleyebilir, animasyon ve yazı seçenekleri ile videolar nasıl daha zengin hale getirilir öğrenebilirsiniz. Video düzenleme ve animasyon işlemleri sonrasında videoların render ve kaydetme işlemleri de bu eğitim setinde anlatılmıştır. Bu eğitim seti sonrasında sizlerde çekmiş olduğunuz videolar üzerinde montaj ve animasyonlar yapıp, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, Photoshop'ta, Video, ve, Animasyon, Teknikleri, Video, dokümanın, oluşturulması, bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop'ta Video ve Animasyon Teknikleri eğitim setinde yer alan Video dokümanın oluşturulması video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop'ta Video ve Animasyon Teknikleri Eğitim İçeriği

Photoshop'ta Video ve Animasyon Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop'ta Video ve Animasyon Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.