Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

PowerPoint 2016 ile Sunum Hazırlamak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere Microsoft PowerPoint 2016 versiyonu ile etkili bir sunumu çok kısa bir zamanda nasıl hazırlayabileceğinizi anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; Excel'den tablo eklemeyi, resimleri düzenlemeyi, logoların arkalan renklerini temizlemeyi, göze hitap eden tasarımlar oluşturma ve animasyon teknikleri gibi konuları tüm detayları ile bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, etkili ve görsel olarak zengin görünümlü sunumlar hazırlayabilir, sunumlarınızı video olarak da kaydedebilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, PowerPoint, 2016, ile, Sunum, Hazırlamak, Ekrandan, video, görüntü, kaydetmek bu eğitimde yer alan konulardır. PowerPoint 2016 ile Sunum Hazırlamak eğitim setinde yer alan Ekrandan video görüntü kaydetmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

PowerPoint 2016 ile Sunum Hazırlamak Eğitim İçeriği

PowerPoint 2016 ile Sunum Hazırlamak Hakkında Sorulan Sorular

PowerPoint 2016 ile Sunum Hazırlamak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.