Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Responsive Design ile Tüm Ekranlara Uyumlu Web Siteleri Oluşturmak Eğitim Detayı

Responsive design, yani tüm ekran boyutlarına uygun web siteleri günümüzün en popüler uygulamaları arasındadır. Tüm ekran boyutlarına uygun web siteleri hazırlamak için sadece CSS ve HTML kullanmanız yeterlidir. Bu eğitim setinde sıfırdan başlayarak bir web sitesinin responsive tasarıma uygun bir şekilde HTML yapısını hazırlamak, menü hazırlamak, içerikleri hazırlamak gibi aşamalardan sonra gelişmiş css teknikleri, media query’ler kullanarak web sitelerinin tüm ekran boyutlarına duyarlı hale getirilmesi anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra responsive web siteleri oluşturarak, tüm ekran boyutlarına uygun tasarımlar geliştirebilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Responsive, Design, ile, Tüm, Ekranlara, Uyumlu, Web, Siteleri, Oluşturmak, Renkler, eklemek bu eğitimde yer alan konulardır. Responsive Design ile Tüm Ekranlara Uyumlu Web Siteleri Oluşturmak eğitim setinde yer alan Renkler eklemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Responsive Design ile Tüm Ekranlara Uyumlu Web Siteleri Oluşturmak Eğitim İçeriği

Responsive Design ile Tüm Ekranlara Uyumlu Web Siteleri Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

Responsive Design ile Tüm Ekranlara Uyumlu Web Siteleri Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.