Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Ruby on Rails 4 ile Çalışmak Eğitim Detayı

Ruby on Rails, Ruby dilini temel alarak bir web geliştirme kütüphanesidir. Ruby ve Ruby on Rails farklı şeyler olup günümüzün en popüler kütüphanelerinden biridir. Bu eğitim setinde Ruby on Rails ile kurulum işlemlerini, kontroller nedir, view katmanı nedir, model nedir nasıl kullanılır, Veritabanı işlemleri veritabanı nasıl oluşturulur, uygulamanın veritabanı ile ilişkilendirilmesi gibi tüm detayları bu eğtiim setinde bulabilrsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra Rails frameworkünü kullanarak dinamik içerikleri oluşturabilir veritabanı işlemlerinizi hızlı bir şekilde projenizle kullanabilir ve dinamik uygulamalar geliştirebilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Ruby, on, Rails, 4, ile, Çalışmak, Şablon, oluşturmak, (template, render) bu eğitimde yer alan konulardır. Ruby on Rails 4 ile Çalışmak eğitim setinde yer alan Şablon oluşturmak (template render) video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Ruby on Rails 4 ile Çalışmak Eğitim İçeriği

Ruby on Rails 4 ile Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Ruby on Rails 4 ile Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.