Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

SASS ve COMPASS ile Responsive (Duyarlı) Tasarım Eğitim Detayı

Sass, CSS stil kodlarını daha güçlü ve daha hızlı yazmanızı ve bunları dinamik olarak derlemenizi sağlayan bir ruby gemidir. Compass ise Sass’ı kapsayan ve bünyesinde bir çok yeni özellik barındıran Sass temelli CSS uygulama çatısıdır diyebiliriz. Sass ve Compass kullanarak; değişken (variables) tanımlamak, iç içe (nesting) hazırlanmış seçiciler oluşturmak, css kodlarını yeniden kullanılabilir ve parçalara bölmek için (mixin), bir css tanımlamasından miras almayı sağlayan seçici kalıtımı (selector inheritance) yapmak gibi detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra, Gruntjs ile task yazarak tekrarlamaları otomatik hale getirebilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra; Gruntjs ile task yazmayı, Sass ve Compass kullanmayı ve bu teknolojileri projelerinize entegre ederek daha güçlü bir şekilde geliştirmeyi öğrenebilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, SASS, ve, COMPASS, ile, Responsive, (Duyarlı), Tasarım, Media, query, kesme, noktaları, ile, görüntülemek bu eğitimde yer alan konulardır. SASS ve COMPASS ile Responsive (Duyarlı) Tasarım eğitim setinde yer alan Media query kesme noktaları ile görüntülemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

SASS ve COMPASS ile Responsive (Duyarlı) Tasarım Eğitim İçeriği

SASS ve COMPASS ile Responsive (Duyarlı) Tasarım Hakkında Sorulan Sorular

SASS ve COMPASS ile Responsive (Duyarlı) Tasarım eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.