Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Stil ve Giyim Eğitim Detayı

Bütün kadınlar şık ve doğru giyinmek istersen. Bu eğitim setinde sizlere, vücudunuzu nasıl tanıyacağınızı ve nasıl stil sahibi olacağınız anlatılmıştır. Giyim ve şıklık üzerine küçük tüyoları bu eğitimde bulabilirsiniz. Doğru aksesuar kullanımından, ayakkabı seçimine kadar boyunuza ve bedeninize göre daha ne kadar zarif görünebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Unutmayın giyim bir ilizyon daha şık ve havalı olmak için bu eğitimi izleyebilirsiniz. Sizde bu eğitimi izledikten sonra, doğru ve ekonomik alış veriş yaparak stil sahibi olabilirsiniz.

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, Stil, ve, Giyim, Renklerin, nasıl, bir, etkisi, vardır? bu eğitimde yer alan konulardır. Stil ve Giyim eğitim setinde yer alan Renklerin nasıl bir etkisi vardır? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Stil ve Giyim Eğitim İçeriği

Stil ve Giyim Hakkında Sorulan Sorular

Stil ve Giyim eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.