Stop Motion Animasyon Filmi Nasıl Yapılır?

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL
1x
0.75x 1.0x 1.25x 1.5x

Stop Motion Animasyon Filmi Nasıl Yapılır? Eğitim Seti

Son yıllarda popüler olan ve filmlerde bile kullanılan tekniklerden biri olan stop motion animasyonların nasıl yapılacağı ile ilgili tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim setinde, Stop Motion nedir, Time Laps den farkları nelerdir, Stop motionda nelere dikkat edilmelidir,Kullanılması gereken mataryeller nelerdir, stop motion için gerekli ekipmanlar nelerdir,Sahne nasıl oluturlur,fotoğraf çekerken tetikliyici kullanmanın artıları nelerdir, Premier Pro ve Photoshop kullanarak import ve montaj işlemi nasıl yapılır, ters animasyon nedir ve nasıl oluşturulur ve son olarak da yaptığımız animasyon nasıl export edilir bunlardan bahsettim. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra stop motion animasyon çekebilir, montajlama işlemini rahatlıkla yapabilir ve eğlenceleli animasyonlara imza atabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Stop Motion Animasyon Filmi Nasıl Yapılır? eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.853+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.