1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Swift Programlama Dili ile Nesne Yönelimli Programlama Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde iPhone, iPad veya MacOs uygulamaları geliştirmek için yeni geliştirilen Swift programlama dilinin nesne yönelimli yapısı anlatılmıştır. Eğitim boyunca Swift programlama dilinin class yapısı, kalıtım nedir, getter ve setter kullanımı, protocol tanımlama gibi dilin object oriented yapısını oluşturan yapıları bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, iOS'un yeni dili hakkında derin bilgi sahibi olarak kendi iOS uygulamalarınız geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Swift, Programlama, Dili, ile, Nesne, Yönelimli, Programlama, Labelled, statement bu eğitimde yer alan konulardır. Swift Programlama Dili ile Nesne Yönelimli Programlama eğitim setinde yer alan Labelled statement video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Swift Programlama Dili ile Nesne Yönelimli Programlama Eğitim İçeriği

Swift Programlama Dili ile Nesne Yönelimli Programlama Hakkında Sorulan Sorular

Swift Programlama Dili ile Nesne Yönelimli Programlama eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.