Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Swift ve Xcode ile iPhone Uygulama Geliştirme Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde iPhone, iPad veya MacOS uygulamaları geliştirmek için yeni geliştirilen Swift programlama dili anlatılmıştır. Eğitim boyunca; Swift programlama dilinin temel seviyesinden başlayarak değişkenler, sabitler ve kontrol bloklarını gibi temel konuları öğrenirken, optionallar, tuplelar ve structore gibi programlama dilinin kullanışlı yapılarını bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, iOS un yeni diline hızlı bir giriş yaparak kendi uygulamalarınızı geliştirmek için temel Swift bilgisine sahip olacaksınız.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Swift, ve, Xcode, ile, iPhone, Uygulama, Geliştirme, Tuple, Kavramı, -, 1 bu eğitimde yer alan konulardır. Swift ve Xcode ile iPhone Uygulama Geliştirme eğitim setinde yer alan Tuple Kavramı - 1 video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Swift ve Xcode ile iPhone Uygulama Geliştirme Eğitim İçeriği

Swift ve Xcode ile iPhone Uygulama Geliştirme Hakkında Sorulan Sorular

Swift ve Xcode ile iPhone Uygulama Geliştirme eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.