Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Temel Sanat - Figür Çizimleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere figür nasıl yapılır, figür teknikleri nelerdir gibi detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; modüler teknik, figür ve hareketlerin birbiriyle olan ilişkileri üzerine ayrıntıları bulabilirsiniz. Figür iskeletlerini çıkararak bunlara hareket verebilirsiniz. Anatomik özellikleri beraber inceleyip figürlerin hareket niteliklerini öğrenebilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Temel, Sanat, -, Figür, Çizimleri, Figür, Çizimleri, 2 bu eğitimde yer alan konulardır. Temel Sanat - Figür Çizimleri eğitim setinde yer alan Figür Çizimleri 2 video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Temel Sanat - Figür Çizimleri Eğitim İçeriği

Temel Sanat - Figür Çizimleri Hakkında Sorulan Sorular

Temel Sanat - Figür Çizimleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.