Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Temel Sanat - Geometrik Formlar, Deformasyon ve Konumlandırma Eğitim Detayı

Formların modelaj çizgilerini ve perspektif araçlarını kullanarak birbiri ile ilişkili bir biçimde konumlandırılması hakkında detaylar bu eğitimde anlatılmıştır. Etüt çizgileri, modelaj üzerinden extrude ederek yeni formlar, yeni objelerin nasıl oluşturulduğu hakkında detayların yer aldığı bu eğitimi izleyerek, sizlerde formlarla istediğiniz gibi oynayabilecek, onları deforme edebilecek, istediğiniz gibi konumlandırabilecek ve farklı kompozisyonlar oluşturabileceksiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Temel, Sanat, -, Geometrik, Formlar, Deformasyon, ve, Konumlandırma, Çizimleri, konumlandırmak bu eğitimde yer alan konulardır. Temel Sanat - Geometrik Formlar, Deformasyon ve Konumlandırma eğitim setinde yer alan Çizimleri konumlandırmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Temel Sanat - Geometrik Formlar, Deformasyon ve Konumlandırma Eğitim İçeriği

Temel Sanat - Geometrik Formlar, Deformasyon ve Konumlandırma Hakkında Sorulan Sorular

Temel Sanat - Geometrik Formlar, Deformasyon ve Konumlandırma eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.