Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Temel Sanat - Işık ve Gölge Eğitim Detayı

Temel sanatın önemli duraklarından biri olan ışık ve gölge kullanımı hakkında detayları bulabilirsiniz. eğitim seti içeriğinde; ışık ve gölge ilişkisi, objelerin oluşumunda ışığın etkisi, form ve konturların ışığa verdiği tepki ve yüzeylerin ışıkla olan ilişkisi ilgili detaylar anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra ışık ve gölge kullanımına hakim olabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Temel, Sanat, -, Işık, ve, Gölge, Işık, ve, gölge, kullanımı, 2 bu eğitimde yer alan konulardır. Temel Sanat - Işık ve Gölge eğitim setinde yer alan Işık ve gölge kullanımı 2 video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Temel Sanat - Işık ve Gölge Eğitim İçeriği

Temel Sanat - Işık ve Gölge Hakkında Sorulan Sorular

Temel Sanat - Işık ve Gölge eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.