1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Temel Sanat - Obje Çizimleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere gerçek objelerle nasıl çizim yapılır detayları anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; ışık ve gölge ilişkisi, form ve objelerin birbirleriyle olan ilişkileri üzerine detayları bulabilirsiniz. Eğitim setini izledikten sonra sizlerde gerçek objeler üzerinde çalışmalar yapabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Temel, Sanat, -, Obje, Çizimleri, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Temel Sanat - Obje Çizimleri eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Temel Sanat - Obje Çizimleri Eğitim İçeriği

Temel Sanat - Obje Çizimleri Hakkında Sorulan Sorular

Temel Sanat - Obje Çizimleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.