Topluluk Önünde Konuşmanın Temel İpuçları ve Heyecan Kontrolü

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Topluluk Önünde Konuşmanın Temel İpuçları ve Heyecan Kontrolü Eğitim Seti

Çoğu zaman bir telesekretere bile sesli mesaj bırakırken tedirgin oluruz. Arkadaşımızın telefonu olsa bile. Peki sizi ilk defa dinleyecek yüzlerden, binlerden bahsedecek olursak? Kocaman bir salon, büyük bir kongre merkezi.. Elbette biraz tedirgin oluruz. Hatta bazen o kadar heyecanlanırız ki, günlerce haftalarca hazırlandığımız o sunum hem bizim hem de dinleyenler için büyük bir hayal kırıklığı olur. Bu eğitim setimizde, topluluk önünde konuşmak bize nasıl eziyet gibi gelmez, bu korkumuzdan nasıl kurtulabiliriz, sunumumuzu büyük kalabalıklara nasıl zevkle anlatırız, onlardan bahsedeceğim. Hazırlanma sürecinden, kısa cümleler kurmaya; beden dilinden, konuşma yapacağımız topluluğu tanımaya kadar pek çok önemli ipuçlarını gelin tek tek inceleyelim.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Topluluk Önünde Konuşmanın Temel İpuçları ve Heyecan Kontrolü eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.313+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.