Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Uzun Pozlama ile Fotoğraflarda Kıvılcım Efekti Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, fotoğrafçıların gece çekimlerinin popüler uygulaması olan uzun pozlama ile kıvılcım efektinin nasıl oluşturulduğu hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde, gerekli ekipmanlar ve bu ekipmanların kullanımı, çekim ayarlarının nasıl yapılması gerektiği, fotoğraf makinası üzerinde netleme ayarlarının yapılması, zamanlayıcı kullanımı, dikkat edilmesi gerekenler ve Photoshop düzenlemeleri hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, uzun pozlama ile kıvılcım efektinin nasıl oluşturulduğu hakkında detaylı bilgilere sahip olup, öğrendiğiniz bu tekniği kullanarak yaratıcı fotoğraflar oluşturabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Uzun, Pozlama, ile, Fotoğraflarda, Kıvılcım, Efekti, Oluşturmak, Çekim, aşaması bu eğitimde yer alan konulardır. Uzun Pozlama ile Fotoğraflarda Kıvılcım Efekti Oluşturmak eğitim setinde yer alan Çekim aşaması video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Uzun Pozlama ile Fotoğraflarda Kıvılcım Efekti Oluşturmak Eğitim İçeriği

Uzun Pozlama ile Fotoğraflarda Kıvılcım Efekti Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

Uzun Pozlama ile Fotoğraflarda Kıvılcım Efekti Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.