Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Visual Studio 2013 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Visual Studio ile ilgili çalışmaya başlayabilmek için tüm teorik bilgiler anlatılmıştır. Visual Studio sürümleri, kurulum bilgisi, arayüz hakkında genel bilgiler, yardımcı pencerelerin kullanımı ve proje tipleri hakkında detaylar anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Visual Studio ile ilgili genel bilgi sahibi olabilir ve kendi projelerinizi geliştirebilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Visual, Studio, 2013, Başlangıç, Rehberi, Visual, studio, ortamını, özelleştirmek bu eğitimde yer alan konulardır. Visual Studio 2013 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Visual studio ortamını özelleştirmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Visual Studio 2013 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Visual Studio 2013 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Visual Studio 2013 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.