1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Windows 8.1 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Windows 8.1 ile birlikte gelen kilit ekranı, başlangıç ekranı, resimli parola kullanımı gibi yeniliklerden, microsof hesaplarının kullanılmasından, yeni nesil uygulamaların yönetilmesinden, modern internet explorer tarayıcısından, yerelleştirilmiş bing uygulamalarından, windows mağaza ve windows mağaza uygulamalarından bahsedilmiştir. Bu eğitimi setini izledikten sonra Windows 8.1 ile ilgili temel bilgilere sahip olacak ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabileceksiniz

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Windows, 8.1, Başlangıç, Rehberi, Başlangıç, ekranının, kişiselleştirilmesi bu eğitimde yer alan konulardır. Windows 8.1 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Başlangıç ekranının kişiselleştirilmesi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Windows 8.1 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Windows 8.1 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Windows 8.1 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.