Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Word 2010 En. ile Mail Merge (Adres Mektup Birleştirme) Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde Word 2010’da hazırlanan bir mektubu, birden fazla kişiye göndermek için herhangi bir veri kaynağındaki isim listesini yazdığımız mektup ile birleştireceğiz. Kişiye özel binlerce mektup oluşturmanın en pratik yöntemle nasıl yapılacağını öğreneceksiniz. Bu yöntemle, bir Excel tablosundaki her türlü veriyi, Word Adres Mektup birleştirme yöntemi ile kişiye özel mektuplara dönüştürebilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Word, 2010, En., ile, Mail, Merge, (Adres, Mektup, Birleştirme), Finish, (birleştirmek) bu eğitimde yer alan konulardır. Word 2010 En. ile Mail Merge (Adres Mektup Birleştirme) eğitim setinde yer alan Finish (birleştirmek) video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Word 2010 En. ile Mail Merge (Adres Mektup Birleştirme) Eğitim İçeriği

Word 2010 En. ile Mail Merge (Adres Mektup Birleştirme) Hakkında Sorulan Sorular

Word 2010 En. ile Mail Merge (Adres Mektup Birleştirme) eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.