Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Yöneticiyi Yöneten Asistan Olmak Eğitim Detayı

Yöneticiyi yönetebilen, başarılı asistanların neler yapmaları gerektiği bu eğitim setinde anlatılmıştır. Profesyonel yöneticiler asistanlarının sağ kolu olmasını isterler. Yönetici asistanı ofisteki bütün iletişim trafiğini kontrol eder. Telefon, e-mail, kargo, gelen misafirlerin karşılanması gibi işlerin yanı sıra, yönetici asistanlarının iletişim yetkinliklerinin en üst düzeyde olmasi gerekmektedir. Asistan güvenilir ve sır saklayan biri olmalıdır, teknoloji ile arası iyi olması gerekir, temsil yeteneği olması gerekir ve yöneticisinin adına kararlar vermelidir. Bu eğitim setini izledikten sonra sizlerde, bir yönetici asistanının nasıl daha etkin olabileceğini öğrenebilirsiniz.

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, Yöneticiyi, Yöneten, Asistan, Olmak, Randevu, ve, toplanti, yönetimi bu eğitimde yer alan konulardır. Yöneticiyi Yöneten Asistan Olmak eğitim setinde yer alan Randevu ve toplanti yönetimi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Yöneticiyi Yöneten Asistan Olmak Eğitim İçeriği

Yöneticiyi Yöneten Asistan Olmak Hakkında Sorulan Sorular

Yöneticiyi Yöneten Asistan Olmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.