Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Zafere Götüren Satış Sırları Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, satış görüşmeleri öncesindeki satışçının hazırlık süreci, görüşme anındaki yapması gerekenler ve görüşme sonrasındaki satış süreci değerlendirmeleri hakkında detayları bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; Satışçıdaki inanç ve tutkunun mesleğine olan etkileri, satışta imajın rolü ve satışçının mental ve fiziksel hazırlık aşamaları, potansiyel müşterilerin bulunması ve eleme aşamaları, müşteriyi anlamanın neden hayati önem taşıdığı, satışçının, mevcut müşterilerine yapacak olduğu ziyaret öncesi hazırlık aşamaları, fiyat sunumundaki dikkat edilmesi gereken noktalar, satın alma sinyallerini tanımanın neden önemli olduğu, tahsilatın satıştaki önemi, olumlu ve olumsuz satışların değerlendirilmesi konuları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, satış öncesi, satış anı ve satış sonrasındaki püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, Zafere, Götüren, Satış, Sırları, Satışta, imajın, rolü, ve, satışçının, fiziksel, hazırlık, aşamaları bu eğitimde yer alan konulardır. Zafere Götüren Satış Sırları eğitim setinde yer alan Satışta imajın rolü ve satışçının fiziksel hazırlık aşamaları video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Zafere Götüren Satış Sırları Eğitim İçeriği

Zafere Götüren Satış Sırları Hakkında Sorulan Sorular

Zafere Götüren Satış Sırları eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.