Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

3ds Max 2D ve 3D Hazır Nesneler Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde 3ds Max nesnelerinden 2D ve 3D nesnelerin kullanımları ve parametreleri anlatılmıştır. Bu eğitim sonrasında sizlerde 2D ve 3D nesneleri öğrenecek, parametrelerini biliyor olacaksınız.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, 3ds, Max, 2D, ve, 3D, Hazır, Nesneler, NGon, Egg, Rectangle, Ellipse, kullanımları, ve, parametreleri bu eğitimde yer alan konulardır. 3ds Max 2D ve 3D Hazır Nesneler eğitim setinde yer alan NGon, Egg, Rectangle, Ellipse, kullanımları ve parametreleri video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3ds Max 2D ve 3D Hazır Nesneler Eğitim İçeriği

3ds Max 2D ve 3D Hazır Nesneler Hakkında Sorulan Sorular

3ds Max 2D ve 3D Hazır Nesneler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.