Üç boyuta kaldırma yöntemleri

3ds Max Temel 3 Boyuta Kaldırma Yöntemleri Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL
1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

3ds Max Temel 3 Boyuta Kaldırma Yöntemleri Eğitim Seti

Üç boyuta kaldırma yöntemleri video eğitimini izleyerek, Üç boyuta kaldırma yöntemleri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. 3ds Max Temel 3 Boyuta Kaldırma Yöntemleri konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde sizlere 3ds Max ile iki boyutlu nesnelerin nasıl üç boyuta kaldırıldıkları anlatılmıştır. Kullanılan temel üç boyuta kaldırma yöntemlerinden extrude, lathe, loft, crosssection ve edit poly ile nesneleri nasıl üç boyuta kaldırabileceğinizi göreceksiniz. Kullanılan bu yöntemlerin parametrelerini ve beraberlerinde kullanılan komutlarıda öğreneceksiniz. Bu eğitim sonrasında sizlerde temel üç boyuta kaldırma yöntemlerini öğrenecek ve projelerinizde uygulayabileceksiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

3ds Max Temel 3 Boyuta Kaldırma Yöntemleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.156+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.