Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

3ds Max Temel 3 Boyuta Kaldırma Yöntemleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere 3ds Max ile iki boyutlu nesnelerin nasıl üç boyuta kaldırıldıkları anlatılmıştır. Kullanılan temel üç boyuta kaldırma yöntemlerinden extrude, lathe, loft, crosssection ve edit poly ile nesneleri nasıl üç boyuta kaldırabileceğinizi göreceksiniz. Kullanılan bu yöntemlerin parametrelerini ve beraberlerinde kullanılan komutlarıda öğreneceksiniz. Bu eğitim sonrasında sizlerde temel üç boyuta kaldırma yöntemlerini öğrenecek ve projelerinizde uygulayabileceksiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, 3ds, Max, Temel, 3, Boyuta, Kaldırma, Yöntemleri, Loft bu eğitimde yer alan konulardır. 3ds Max Temel 3 Boyuta Kaldırma Yöntemleri eğitim setinde yer alan Loft video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3ds Max Temel 3 Boyuta Kaldırma Yöntemleri Eğitim İçeriği

3ds Max Temel 3 Boyuta Kaldırma Yöntemleri Hakkında Sorulan Sorular

3ds Max Temel 3 Boyuta Kaldırma Yöntemleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.