1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Adobe Illustrator ile Gelişmiş Vektorel Çizimler Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde temel düzeyde kullananlar için Adobe Illustrator'ın vektörel çizim tekniklerini anlatılmaktadır. Mesh tool ile boyama, gradyan renk kullanımı, desen oluşturma ve brushlarla çalışma konularını anlatan örnek uygulama videoları hazırlanmıştır.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Adobe, Illustrator, ile, Gelişmiş, Vektorel, Çizimler, Vektörel, çizim, nedir? bu eğitimde yer alan konulardır. Adobe Illustrator ile Gelişmiş Vektorel Çizimler eğitim setinde yer alan Vektörel çizim nedir? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Adobe Illustrator ile Gelişmiş Vektorel Çizimler Eğitim İçeriği

Adobe Illustrator ile Gelişmiş Vektorel Çizimler Hakkında Sorulan Sorular

Adobe Illustrator ile Gelişmiş Vektorel Çizimler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.