Overlays kullanımı

Affinity ile Fotoğraf Düzenlemek Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Affinity ile Fotoğraf Düzenlemek Eğitim Seti

Overlays kullanımı video eğitimini izleyerek, Overlays kullanımı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Affinity ile Fotoğraf Düzenlemek konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde Affinity programını kullanarak fotoğraflar düzenlemeleri ve püf noktaları anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, RAW düzenlemerin nasıl yapıldı, renk ve ışık düzenlemeleri yapmak, seçim araçlarının kullanımı, filtrelerin kullanımı, katmanların kullanımı, perspektif düzenlemeleri ve metin düzenleme işlemleri hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, Affinity programı ile fotoğraflarınızı kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Affinity ile Fotoğraf Düzenlemek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.359+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.