Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Affinity ile Fotoğraf Düzenlemek Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde Affinity programını kullanarak fotoğraflar düzenlemeleri ve püf noktaları anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, RAW düzenlemerin nasıl yapıldı, renk ve ışık düzenlemeleri yapmak, seçim araçlarının kullanımı, filtrelerin kullanımı, katmanların kullanımı, perspektif düzenlemeleri ve metin düzenleme işlemleri hakkında detayları bulabilirsiniz.Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Affinity programı ile fotoğraflarınızı kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Affinity, ile, Fotoğraf, Düzenlemek, Curves, ile, ışık, ve, renk, dağılımını, düzenlemek bu eğitimde yer alan konulardır. Affinity ile Fotoğraf Düzenlemek eğitim setinde yer alan Curves ile ışık ve renk dağılımını düzenlemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Affinity ile Fotoğraf Düzenlemek Eğitim İçeriği

Affinity ile Fotoğraf Düzenlemek Hakkında Sorulan Sorular

Affinity ile Fotoğraf Düzenlemek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.