CC Time Blend efekti kullanımı

After Effects CC ile Zaman Bazlı Efekt kullanımı Video Eğitim Seti

After Effects CC ile Zaman Bazlı Efekt kullanımı Eğitim Seti

CC Time Blend efekti kullanımı video eğitimini izleyerek, CC Time Blend efekti kullanımı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. After Effects CC ile Zaman Bazlı Efekt kullanımı konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde sizlere, müzik kliplerinde, reklam filmlerinde, dans videolarında rastladığınız zaman bazlı efektlerin After Effects kullanarak nasıl yapıldığı hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde; videoların zaman ayarlarının nasıl değiştirildiği ve belli zamanlara key frameler kullanarak nasıl müdahale edildiği, tek açıdan çekilmiş olan bir videoda arka plan ile hareketli görüntüyü birbirinden ayırt etme işleminin nasıl yapıldığı, birden fazla efekti bir arada kullanıp nasıl farklı sonuçlar elde edildiği gibi konulardan bahsettim. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, After Effects’de zaman bazlı efektler hakkında bilgi sahibi olup, efektleri rahatlıkla kullanabilecek ve hatta kendi hayal gücünüzü de katarak daha farklı efektler oluşturabileceksiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

After Effects CC ile Zaman Bazlı Efekt kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.181+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.