Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

After Effects ile Bilgilendirme (KJ) Barı Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitimde sizlere videolarda sıklıkla rastladığınız bilgilendirme barlarının nasıl oluşturulduğunu anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde After Effects kullanarak isim barı oluşturmakla ilgili detaylar, isim barı tasarımı, isim barı üzerine text eklemek, hazırlanan isim barına animasyon eklemek, hazır tasarımları import ederek hareketlendirmek gibi konulardan bahsedilmiştir. Sizlerde bu eğitimi izledikten sonra hazırladığınız videolarda rahatlıkla bilgilendirme barı oluşturabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects, ile, Bilgilendirme, (KJ), Barı, Oluşturmak, Layer, stillerini, isim, barında, kullanmak bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Bilgilendirme (KJ) Barı Oluşturmak eğitim setinde yer alan Layer stillerini isim barında kullanmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Bilgilendirme (KJ) Barı Oluşturmak Eğitim İçeriği

After Effects ile Bilgilendirme (KJ) Barı Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Bilgilendirme (KJ) Barı Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.