Hazır isim barı kullanımı

After Effects ile Bilgilendirme (KJ) Barı Oluşturmak Video Eğitim Seti

Ücretsiz eğitimi izlemek için kayıt olmalısın.

ÜYE OL

After Effects ile Bilgilendirme (KJ) Barı Oluşturmak Eğitim Seti

Hazır isim barı kullanımı video eğitimini izleyerek, Hazır isim barı kullanımı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. After Effects ile Bilgilendirme (KJ) Barı Oluşturmak konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitimde sizlere videolarda sıklıkla rastladığınız bilgilendirme barlarının nasıl oluşturulduğunu anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde After Effects kullanarak isim barı oluşturmakla ilgili detaylar, isim barı tasarımı, isim barı üzerine text eklemek, hazırlanan isim barına animasyon eklemek, hazır tasarımları import ederek hareketlendirmek gibi konulardan bahsedilmiştir. Sizlerde bu eğitimi izledikten sonra hazırladığınız videolarda rahatlıkla bilgilendirme barı oluşturabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Bilgilendirme (KJ) Barı Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.156+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.