1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

After Effects ile Ekran İçeriği Değiştirmek Eğitim Detayı

Bu eğitimde sizlere After Effects ve Mocha kullanarak TV, bilgisayar veya buna benzer içinde herhangi bir hareketli içeriği bulunan görüntüyü daha önceden hazırlanmış farklı bir içerik ile nasıl değiştirileceğini öğreneceksiniz. Eğitim seti içeriğinde Mocha kullanarak tarama alanının belirlenmesi, tarama verilerini kullanarak ekran konumlandırmanın nasıl yapıdığı, roto brush ile maskeleme işlemi, keyframe kullanarak videonun başlangıç zamanının ayarlanması gibi konuları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitimi izledikten sonra, eğitim setinde öğrendiğiniz teknikleri kullanarak videolar içinde hareketli veya sabit görüntüleri rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects, ile, Ekran, İçeriği, Değiştirmek, Mocha, AE, ile, tarama, (tracking), yapılacak, alanın, belirlenmesi bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Ekran İçeriği Değiştirmek eğitim setinde yer alan Mocha AE ile tarama (tracking) yapılacak alanın belirlenmesi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Ekran İçeriği Değiştirmek Eğitim İçeriği

After Effects ile Ekran İçeriği Değiştirmek Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Ekran İçeriği Değiştirmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.