Mocha AE ile maskeleme işlemi

After Effects ile Ekran İçeriği Değiştirmek Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

After Effects ile Ekran İçeriği Değiştirmek Eğitim Seti

Mocha AE ile maskeleme işlemi video eğitimini izleyerek, Mocha AE ile maskeleme işlemi konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. After Effects ile Ekran İçeriği Değiştirmek konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitimde sizlere After Effects ve Mocha kullanarak TV, bilgisayar veya buna benzer içinde herhangi bir hareketli içeriği bulunan görüntüyü daha önceden hazırlanmış farklı bir içerik ile nasıl değiştirileceğini öğreneceksiniz. Eğitim seti içeriğinde Mocha kullanarak tarama alanının belirlenmesi, tarama verilerini kullanarak ekran konumlandırmanın nasıl yapıdığı, roto brush ile maskeleme işlemi, keyframe kullanarak videonun başlangıç zamanının ayarlanması gibi konuları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitimi izledikten sonra, eğitim setinde öğrendiğiniz teknikleri kullanarak videolar içinde hareketli veya sabit görüntüleri rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Ekran İçeriği Değiştirmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.122+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.