Snowboard görselini After Effects ile hareketlendirmek

After Effects ile Fotoğrafları Hareketlendirmek Video Eğitim Seti

After Effects ile Fotoğrafları Hareketlendirmek Eğitim Seti

Snowboard görselini After Effects ile hareketlendirmek video eğitimini izleyerek, Snowboard görselini After Effects ile hareketlendirmek konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. After Effects ile Fotoğrafları Hareketlendirmek konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde sizlere tek bir fotoğraf kullanarak nasıl slowmotion videolar oluşturabileceğiniz ile ilgili detayları anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde fotoğrafların Photoshop kullanılarak katmanlara ayrılması, fotoğraftaki arka plan görselinin düzenlenmesi ve hazırlanan görsellerin After Effects’te yer alan Puppet Pin Tool ve Keyframeleri kullanarak nasıl slowmotion animasyonlar haline getirildiğinden bahsedilmiştir. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra eğitim setinde anlatılan teknikleri kullanarak fotoğrafları slowmotion video haline getirebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Fotoğrafları Hareketlendirmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 10.825+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.