0.5x 1.0x 1.5x 2.0x
1x

After Effects ile Gezegen Patlama Efekti Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere uzay filmlerinde gördüğünüz gezegenlerin After effects ile nasıl oluşturulduğu ve patlatıldığını anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde texture görselleri kullanarak gezegenin ve gezegen üzerindeki detayların nasıl oluşturulduğu, shatter efektini kullanarak gezegeni nasıl patlatıldığı, patlama efektinin nasıl detaylandırıldığı, patlamaya kamera sarsıntısı ve ses efektlerinin nasıl eklendiği gibi konulardan hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra eğitim setinde öğrendiğiniz teknikleri kullanarak izlemiş olduğunuz video’yu rahatlıkla oluşturabilir hatta oluşturduğunuz gezegeni havaya uçurabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects, ile, Gezegen, Patlama, Efekti, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Gezegen Patlama Efekti eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Gezegen Patlama Efekti Eğitim İçeriği

After Effects ile Gezegen Patlama Efekti Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Gezegen Patlama Efekti eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.