Kamera sarsıntısı ve ses efekti eklemek

After Effects ile Gezegen Patlama Efekti Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

After Effects ile Gezegen Patlama Efekti Eğitim Seti

Kamera sarsıntısı ve ses efekti eklemek video eğitimini izleyerek, Kamera sarsıntısı ve ses efekti eklemek konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. After Effects ile Gezegen Patlama Efekti konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde sizlere uzay filmlerinde gördüğünüz gezegenlerin After effects ile nasıl oluşturulduğu ve patlatıldığını anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde texture görselleri kullanarak gezegenin ve gezegen üzerindeki detayların nasıl oluşturulduğu, shatter efektini kullanarak gezegeni nasıl patlatıldığı, patlama efektinin nasıl detaylandırıldığı, patlamaya kamera sarsıntısı ve ses efektlerinin nasıl eklendiği gibi konulardan hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra eğitim setinde öğrendiğiniz teknikleri kullanarak izlemiş olduğunuz video’yu rahatlıkla oluşturabilir hatta oluşturduğunuz gezegeni havaya uçurabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Gezegen Patlama Efekti eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.181+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.