After Effects ile Gezegen Patlama Efekti

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL
1x
0.75x 1.0x 1.25x 1.5x

After Effects ile Gezegen Patlama Efekti Eğitim Seti

Bu eğitim setinde sizlere uzay filmlerinde gördüğünüz gezegenlerin After effects ile nasıl oluşturulduğu ve patlatıldığını anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde texture görselleri kullanarak gezegenin ve gezegen üzerindeki detayların nasıl oluşturulduğu, shatter efektini kullanarak gezegeni nasıl patlatıldığı, patlama efektinin nasıl detaylandırıldığı, patlamaya kamera sarsıntısı ve ses efektlerinin nasıl eklendiği gibi konulardan hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra eğitim setinde öğrendiğiniz teknikleri kullanarak izlemiş olduğunuz video’yu rahatlıkla oluşturabilir hatta oluşturduğunuz gezegeni havaya uçurabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Gezegen Patlama Efekti eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.853+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.