Işın kılıcı için maskeleme oluşturmak

After Effects ile Işın Kılıcı(Lightsaber) Yapmak Video Eğitim Seti

1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

After Effects ile Işın Kılıcı(Lightsaber) Yapmak Eğitim Seti

Işın kılıcı için maskeleme oluşturmak video eğitimini izleyerek, Işın kılıcı için maskeleme oluşturmak konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. After Effects ile Işın Kılıcı(Lightsaber) Yapmak konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitimde sizlere Star Wars filmindeki meşhur ışın kılıcının nasıl yapıldığından bahsettim. Eğitim seti için ihtiyacımız olan şey bir adet ışın kılıcı ve After Effects. Eğitim seti içeriğinde ışın kılıcı için maskelemenin oluşturulması ve oluşturulan maskelemenin rötuş işlemleri, Keyleme ile işlemi yaparak arka plan görüntüsünün değiştirilmesi, ışın kılıcındaki ışık huzmesinin oluşturulması ve ses efektlerinin eklenmesi gibi konulardan bahsettim. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra eğitim setinde anlatılan teknikleri kullanarak Star Wars filmlerindeki ışını kılıcını rahatlıkla oluşturabileceksiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Işın Kılıcı(Lightsaber) Yapmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 10.825+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.