Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

After Effects ile Işın Kılıcı(Lightsaber) Yapmak Eğitim Detayı

Bu eğitimde sizlere Star Wars filmindeki meşhur ışın kılıcının nasıl yapıldığından bahsettim. Eğitim seti için ihtiyacımız olan şey bir adet ışın kılıcı ve After Effects. Eğitim seti içeriğinde ışın kılıcı için maskelemenin oluşturulması ve oluşturulan maskelemenin rötuş işlemleri, Keyleme ile işlemi yaparak arka plan görüntüsünün değiştirilmesi, ışın kılıcındaki ışık huzmesinin oluşturulması ve ses efektlerinin eklenmesi gibi konulardan bahsettim. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra eğitim setinde anlatılan teknikleri kullanarak Star Wars filmlerindeki ışını kılıcını rahatlıkla oluşturabileceksiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects, ile, Işın, Kılıcı(Lightsaber), Yapmak, Işın, kılıcı, maskelemenin, rötuşlerini, yapmak bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Işın Kılıcı(Lightsaber) Yapmak eğitim setinde yer alan Işın kılıcı maskelemenin rötuşlerini yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Işın Kılıcı(Lightsaber) Yapmak Eğitim İçeriği

After Effects ile Işın Kılıcı(Lightsaber) Yapmak Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Işın Kılıcı(Lightsaber) Yapmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.